7. 5. 2021

Jste čtenářem knih o přírodě, životním prostředí nebo udržitelnosti? Hledáte pestrou nabídku zajímavých titulů na jednom místě? Jaký dárek koupit svým blízkým, kteří mají rádi přírodu?

O nakladatelství

Brněnské Nakladatelství KAZDA přináší čtenářům neobyčejné knižní tituly o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestováním, umění. Koncept udržitelného rozvoje tvoří páteřní filozofii nakladatelství s cílem obohatit čtenářskou obec a formovat pozitivní vztah k přírodě. V nabídce naleznete kromě knižních titulů i e-booky, audioknihy.

  • velký výběr pro děti i dospělé
  • nejoblíbenější autor Peter Wohlleben – německý lesník a ochránce přírody
  • knihy i ve slovenštině
  • výhodná koupě přímo u nakladatele (v porovnání s běžnými knihkupci)

Recenze a rozhovory

Speciální sekce plná recenzí, novinek, příběhů z knižního prostředí.

Přečtěte si například recenzi knihy Tajný život stromů od Petera Wohllebena.

Inspirujte se tipy na jarní úklid a vyrobte si vlastní čisticí prostředky.

Osvěta a vzdělávání

Popularizace a osvětová činnost v oblasti ochrany přírody, udržitelnosti je velmi důležitá. Touto cestou se snaží jít i Nakladatelství KAZDA, a proto zařazuje do svého portfolia nejenom knihy od významných autorů z oblasti ochrany přírody, ale i atlasy, průvodce a další.

Nabídnout čtenáři, posluchači, divákovi informace s přidanou hodnotou je myšlenka, kterou sdílí i redakce Envimagazin.cz. Je nám ctí vám touto cestou oznámit zahájení partnerství mezi Nakladatelstvím KAZDA a Envimagazin.cz s cílem popularizace témat spojených s udržitelným rozvojem, ekologií, ochranou přírody.

Knižní katalog 2020/2021

zdroj: knihykazda.cz

zdroj obrázků: knihykazda.cz

Lukáš Žaludek

Lukáš Žaludek

Autor je konzultant/auditor podnikové ekologie. Zajímá se o příležitosti v udržitelném rozvoji, certifikacích a vzdělávání.

X