9. 5. 2021

Tento článek je součástí projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko

Existuje televizní relace zaměřená na ochranu přírody na Slovensku? Hledáte aktuální porci krátkých, výstižných, relevantních informací? Máte zájem o zajímavé tipy, rady, zkušenosti přímo z terénu?

O televizní relaci

„Názov relácie HALALI – pochádza z francúzskeho slova „Ha-la-lit“ označujúceho slávnostné fanfáry, ktoré sa v minulosti “trúbili” na lesných rohoch. „Halali“ v televíznej relácii predstavuje vzdanie pocty slovenskej prírode a vidieku, teda aj ľuďom, ktorí v ňom žijú a starajú sa o zachovanie jedinečnosti ukrytej v prírodných krásach, faune a flóre,“ uvádí oficiální web halali.sk.

Televize Halali nabízí unikátní soubor reportáží, příspěvků, kterými se snaží popularizovat řadu důležitých témat. Velký důraz je přitom kladen na fakta a ověřené informační zdroje. To je i důvod, proč relace oslovuje, mapuje aktivity manažerů, odborných pracovníků, kteří působí v oblasti ochrany přírody, krajiny.

Zhlédněte ochutnávku jedné z mnohých reportáží Halali:

popularizace témat – životní prostředí, ochrana přírody, environmentalistiky, rozvoj venkova, lesního hospodářství a mnohé další

průměrná sledovanost relace 80 tisíc diváků

relace možno sledovat na RTVS, youtube kanálu Halali

Staň se reportérem z přírody

Vše na jedno místě

Aktuální zpravodajství z přírody v podání Halali

Reportáže a filmy o přírodě Halali

Halali spolu se Slovenským klubem sokolníků připravuje časopis SOKOLIAR

zdroj: halali.sk

zdroj obrázků: halali.sk

Lukáš Žaludek

Lukáš Žaludek

Autor je konzultant/auditor podnikové ekologie. Zajímá se o příležitosti v udržitelném rozvoji, certifikacích a vzdělávání.

X